Jsme
digitální
reklamní
agentura
pro e-shopy.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti online marketingu. S pomocí našeho analytického nástroje a pečlivé práce zajistíme, že váš obchod poroste.

pc.png

Naši spokojení klienti

patte-design.cz

"Je to pro mě daleko přehlednější, než Google Analytics. Když jsem chtěla reklamu, nastavili ji tak, že za týden jsem měla skvělý obrat!"

pc.png

Naše služby

PPC kampaně

Více informací

Zbožové srovnávače

Více informací

SEO

Více informací

Tvorba a úprava e-shopu a webu

Více informací

E-mailing

Více informací

Brandové kampaně

Více informací

Správa sociálních sítí

Více informací

UX

Více informací

Lead generation

Více informací

Strategie značky

Více informací

Naše hodnoty

01

Orientace na výsledky

02

Transparentnost

03

Kreativita

Pro koho se naše služby hodí?

Malý nebo začínající e-shop

Přemýšlíte nad optimálním návrhem E-shopu? Naši specialisté připraví na základě Vašich potřeb optimální řešení a E-shop připraví "na klíč".

Již máte funkční E-shop? Rádi se s Vámi podíváme na jednoduchost průchodu webem a samotným nákupem, zkontrolujeme optimalizaci pro běžné a zbožové vyhledávače. Nastavíme PPC kampaně, které budou na Váš e-shop přivádět návštěvníky, ze kterých se budou stávat spokojení zákazníci.

Pro jednoduchý a rychlý start spolupráce nabízíme balíček Performance za bezkonkurenční cenu 9.990 Kč bez DPH.

Zaběhlý e-shop se zákaznickou bází

Váš E-shop už nějakou dobu funguje a rádi byste navýšili jeho obraty? Naši specialisté udělají audit a navrhnou další kroky, který povedou nejkratší cestou k cíli. Staneme se Vaším partnerem a o vše potřebné se rádi postaráme.

Kromě standardních analytických nástrojů nám v práci velmi pomáhá naše vlastní datová platforma Behavee Tools. Díky propojení s Facebook a Google Ads umí pracovat s náklady na jednotlivé kampaně, a ze Shoptetu si umí stáhnout nákupní ceny inzerovaného zboží. Chcete se o Behavee Tools dozvědět více? Ozvěte se nám.

Velký e-shop nebo jiný online projekt

Řešíte náročnější datovou analytiku? Potřebujete personifikovat web na základě předchozího chování návštěvníka? Rádi byste věděli, kteří návštěvníci webu vykazují znaky pozdějšího nákupu? Rádi byste tyto informace propisovali do vašeho CRM? Potřebujete zefektivnit váš B2B prospecting na LinkedIn? S těmito a dalšími výzvami vám rádi pomohou naši specialisté.

Behavee platforma

Unikátní výhoda pro Vás!

Pokrocilý reporting v ceně služeb

123-456-7890

  • White Facebook Icon

Find us on Facebook

Náš tým