top of page

Co vám dává Behavee Performance

Aktualizováno: 21. 4. 2021

Balíček Performance se vám zalíbí, pokud si nechcete dělat hlavu s marketingem a oceníte individuální přístup marketingových specialistů, kteří vám navrhnou a připraví kompletní marketingovou strategii.


Zvýší vám prodeje a konverze díky online reklamě na Googlu, Skliku, Facebooku a Instagramu. Kampaně za vás nastavíme a spravujeme je. Je jen na vás, kterou variantu si vyberete.Fixní s garancí návratnosti investic


Nejlépe si to vysvětlíme na příkladu. Každý měsíc platíte 9 990 Kč za balíček Performance a do reklamy investujete 15 000 Kč*. Pokud vám naše reklamní kampaně nepřinesou za 3 měsíce alespoň 67 500 Kč na tržbách zpět, vrátíme vám peníze za naše služby ve výši 10 000 Kč.


* minimální měsíční investice do reklamních platforem pro využití Behavee služby je 15 000 Kč. Tato cena nezahrnuje cenu balíčku Performance.


Dle výnosu s platbou zpětně 7 % z tržeb


Hlavní výhodou je, že neplatíte fixní částku. Tyto ušetřené peníze můžete díky tomu vložit přímo do reklamy. Neplatíte nám nic dopředu. Naše odměna se vypočítává z tržeb, které vám reálně přineseme. Chceme vám tím dokázat, že kompletně přijímáme zodpovědnost za výsledky nastavených kampaní.


* 7 % tržeb bez DPH a dopravy


Když se daří vám, daří se i nám.


Jak spolupráce probíhá


1. Instalujete si zdarma doplněk Behavee a registrujete se do portálu. Díky tomu získáte přístup do přehledných statistik nastavených kampaní v Behavee platformě.


2. Přes portál zaplatíte vybranou službu Behavee, balíček Performance. Výběrem Performance Fix hradíte částku 9 990 Kč vč. DPH. U Performance dle výnosu zaplatíte 1 Kč.


3. Obdržíte e-mail s instrukcemi k propojení reklamních účtů s Behavee. V případě, že si nebudete jisti, dokončíme nastavení během první konzultace.


4. Během konzultace si upřesníme veškerá očekávání a cíle kampaní tak, abychom dokázali navrhnout ideální řešení právě pro vás.

5. Vytvoříme sadu reklamních a remarketingových kampaní podle doporučení (Google, Seznam, Facebook a Instagram). Kampaně průběžně sledujeme a upravujeme jejich nastavení tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.


6. V průběhu kampaní můžete sledovat jejich úspěšnost v Behavee portálu a jejich výsledky si shrneme a probereme během pravidelné měsíční konzultace.


Během naší spolupráce máte k dispozici přístup do Behavee platformy, ve které můžete využívat veškeré UX nástroje. K balíčku si můžete přiobjednat podrobnou SEO nebo UX analýzu. O rozdílech těchto služeb si můžete přečíst více v článcích Jak v Behavee na SEO a Jak v Behavee na UX.


68 zobrazení