top of page

Co získáte s Maffiliate.me

Aktualizováno: 14. 9. 2021

Představte si program, díky kterému se zákazníci sami podílejí na zvyšování tržeb. Maffiliate.me mění návštěvníky a věrné zákazníky ve vlastní prodejní síť. Lidé doporučují vaše produkty a přivádějí nové zákazníky. S Maffiliate.me si jednoduchým nastavením navýšíte prodeje a předběhnete konkurenci.


Co je Maffiliate.me


Jedná se o úplně nový marketingový kanál od Behavee. Zákazníci mohou jednoduše doporučit produkty sdílením přes sociální sítě a komunikační kanály svým známým a kamarádům a získají za to malou odměnu. Je to otázka několika sekund a zvládne to opravdu každý přímo z vašeho e-shopu.


Jak funguje


Motivací pro zákazníky, aby vás doporučili svým známým, je především finanční odměna. Pokud přes jejich sdílený odkaz někdo nakoupí, získají procentuální provizi z nákupu, kterou si sami stanovíte a nastavíte v portálu Behavee.


S Maffiliate.me budete víc vidět, porostou vám tržby a přitáhnete nové zákazníky bez externích výdajů za reklamu – platíte až tehdy, kdy prodáte.


Čím víc zákazník vydělá, tím víc prodáváte i vy


Co musí udělat zákazník

  • Najde zboží, které chce doporučit

  • Klikne na ikonu Maffiliate.me

  • Vygeneruje si odkaz jedním klikem

  • Link sdílí mezi své známé a kamarády

  • Když někdo přes odkaz nakoupí, získá provizi a vám nového zákazníka


Po přihlášení na Maffiliate.me sleduje počty shlédnutí a nákupů ze svých odkazů. Po dosažení odměny ve výši 500 Kč, si ji může nechat vyplatit.


Jak platit za služby Maffiliate.me


Každý e-shop si volí libovolnou výši provize pro influencera. My si z provize za zprostředkování vezmeme pětinu. Zbytek připíšeme sami na účet zákazníka, a to až po úspěšném prodeji.


Na začátku každého měsíce platíte pouze jednu fakturu, a to na částku, která odpovídá procentuální výši z prodaného zboží. O nic jiného už se nemusíte starat.


Provize se počítá z ceny bez DPH, k ní je při fakturaci připočítáno DPH 21 % a to i v případě, kdy doporučené a prodané zboží mělo jinou DPH.


Příklad: Přes Maffiliate.me prodáte zboží za 100 000 Kč bez DPH. Provizi máte nastavenou na 10 %. Zaplatíte tedy fakturu na částku 10 000 Kč + 21 % DPH.


Jak poskytovat Maffiliate.me svým zákazníkům


Pomůžeme vám s oslovováním zákazníků. Získáte možnost stáhnout si balíček s informacemi o programu Maffiliate.me, který obsahuje:

  • Jednoduchou statickou stránku s informacemi, kterou si můžete umístit na svůj web a podle potřeby sdílet svým zákazníkům a fanouškům

  • Banner Maffiliate.me k umístění na hlavní stránku webu, kterým upozorníte své zákazníky na možnost sdílení

  • Návrh newsletteru pro zákazníky včetně obrázku a videa, atd.

Oficiální podmínky programu Maffiliate.me najdete na https://www.behavee.com/smluvni-podminky-sluzby-maffiliate.