top of page

Jak v Behavee na UX

Aktualizováno: 20. 4. 2021

Nejste si jisti, že jsou vaše stránky dostatečně srozumitelné a přehledné? Odchází vám zákazníci bez jakékoliv akce? Chybí vám odborný názor někoho zvenčí? Behavee nabízí hned tři způsoby, jak vyřešit všechny UX nedostatky vašeho webu:


  1. Objednejte si kompletní UX analýzu od našich specialistů

  2. Použijte UX nástroj, který je v balíčku ToolsDíky UX nástrojům a analýzám v Behavee najdete slabá místa vašeho webu a dokážete ho optimalizovat pro zákazníky.


Kompletní UX analýza

Provedeme analýzu přívětivosti stránek s ohledem na logiku, design, použitelnost, srozumitelnost a důvěryhodnost. Konkrétně se může jednat o nevhodný text, chybějící loga, špatná vizuální hierarchie stránky, nevhodná posloupnost kroků objednávky, použití různých verzí tlačítek, atp.

Každý web se liší strukturou, obsahem i svými cíli. Z tohoto důvodu přistupujeme ke každé stránce individuálně a díváme se na ni z pohledu zákazníka.

Celou analýzu shrneme do podrobného reportu, který navíc doplníme seznamem konkrétních akcí, které pomohou vylepšit zákaznickou zkušenost. Všechny dotazy k reportu zodpoví UX specialista.

Jak si UX analýzu objednat?

Objednejte si ji v portálu Behavee.

UX nástroje

Využijte jednotlivé UX nástroje Behavee a posviťte si na chování zákazníků na vašem webu. Heatmapy vám detailně ukážou, kam už návštěvníci nedoscrollují a kam naopak klikají nejvíc. Díky A/B testům dokážete vybrat grafiku, písmo nebo tlačítka, které u vašich zákazníků zabírají lépe. A pokud chcete vidět každý pohyb myši, zalíbí se vám nástroj Session recording, se kterým dokážete sledovat jednotlivé návštěvy zákazníků od začátku do konce.

Všechny UX nástroje jsou součástí balíčku Behavee Tools a vyšších.

Jak si Behavee Tools objednat

Objednejte si ho na našem webu nebo po přihlášení do portálu Behavee.

48 zobrazení