Proč bych to Behavee měl vůbec zkoušet aneb V čem jsme jiní

Aktualizace: před 6 dny

Naprosto chápeme, že můžete mít špatnou zkušenost s agenturami nebo si nejste jistí, jestli se vás jen nesnaží „utáhnout na vařenou nudli“. Hezky to popsal Bc. Zbyněk Hyrák ve svém článku Nejčastější levárny PPC agentur a freelancerů. Behavee vám stejně jako agentura navrhne a připraví kompletní marketingovou strategii a o vše se postará. Když říkáme o vše, tak myslíme o vše.


Tak v čem je tedy jiné?


Vaše jediná „starost“ bude, pravidelná konzultace jednou měsíčně s vašim osobním marketingovým specialistou. Seznámí vás s průběžnými výsledky kampaní, o které se staral a které pečlivě optimalizoval. Společně proberete, jak se daří vašemu e-shopu, a projdete strategii na další měsíc.


Důvěřuj, ale prověřuj

Víme, že je pro zákazníky transparentnost služeb prioritou, proto naši klienti mohou kdykoli sledovat výsledky kampaní z datové platformy Behavee. Platforma je přehlednější alternativou ke Google Analytics. Všechna data o vašich zákaznících a tržbách vidíte v reálném čase.


Zaručíme vám, že znovu nešlápnete vedle


Za výsledky naší práce si stojíme. Abychom vám to dokázali, nabízíme u balíčku Performance garanci návratnosti investic při zaplacení fixní částky nebo placení zpětně dle výnosů z tržeb.

Více o možnostech placení reklamy se dozvíte v článku, Co vám dává Behavee Performance.


Pořád jsme vás nepřesvědčili?


Mrkněte na ceny našich dalších služeb, ty jsou také sympatické. 😊


32 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše