top of page

Kdy spustit brandovou kampaň ve vyhledávaní a proč?


Očekáváte, že se po zadání klíčového slova "svého brandu" zobrazí inzerát na prvním místě, ne vždy tomu tak je. Hlavním důvodem může být, že na váš brand cílí konkurence a odvádí relevantní návštěvnost. E-shop tím ztrácí výsledky. Proto doporučujeme, mít kampaň na vlastní brand spuštěnou.Výhody kampaně na brand

  • Levné konverze

  • Nedáte prostor konkurenci

  • Přivedení relevantní návštěvnosti na web

Co je relevantní návštěvnost


Pokud zákazník zadá váš brand do vyhledavače, nachází se ve fázi "CARE". Znamená to, že vás zná, důvěřuje vám a zvyšuje se tím šance, že u vás nakoupí.


Jaké typy strategie doporučujeme využít?

  • Manuální CPC

  • Cílový podíl zobrazení – úplně nahoře na stránce s výsledky 100%


Jak vylepšit kampaň?


Nebojte se testovat různé strategie, shody a inzeráty. Pomůže vám to najít spoustu nových řešení a donést lepší výsledky.


Pokud si s brandovou nebo jakoukoliv jinou kampaní nevíte rady, můžete využít služeb Behavee. Náš šikovný tým udělá vše proto, aby ještě zvýšil úspěšnost vašeho e-shopu pomocí cenově dostupného online marketingu. Více o nás se dozvíte ve Webináři.


TIP: Behavee nabízí velmi oceňované pomocníky pro vyhodnocování úspěšnosti webu. Srozumitelnější alternativu ke Google Analytics si můžete zdarma objednat jako doplněk Behavee. Díky nástrojům, které aktivací získáte, poznáte, jak fungují vaše stránky a na čem je třeba zapracovat.

48 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page