top of page

Nástroje online marketingu

Online marketing je rychle rostoucí odvětví, které vyžaduje stále více vědomostí a vychytávek, díky kterým budete klientům přinášet kýžené výsledky. Na pomoc si můžete pořídit, ať už bezplatně nebo za drobné poplatky, množství šikovných nástrojů.

V Behavee rádi pracujeme s šikovnými aplikacemi, doplňky a softwary. Některé z nich Vám níže představíme.

HotJar

Tento nástroj nám nahrazuje předchozí Behavee Tools, náš doplňek pro e-shopy na Shoptetu. Google Analytics řekne spoustu informací o každému uživateli, ale neukáže nám, kam se dívá, kde váhá a jak se celkově chová na dané stránce. HotJar nabízí populární HeatMapy a nahrávání pohybů myši návštěvníků. Vyžaduje pouze vložení JavaScriptu na Váš web. Pak už jen vyberete období, stránku a můžete vyhodnocovat. Jednotlivé kanály a kampaně můžete vyhodnocovat separátně.

Collabim

Kvalitní SEO se neobejde bez nástroje na analýzu klíčových slov. Collabim je u nás nejvyužívanější, ale velmi oblíbený je také MarketingMiner. Analyzuje nejenom české dotazy, ale i ty hledané v zahraničí. Funguje neplacená i placená verze, kdy placená je samozřejmě daleko více „nabombená“.

ClickCease

Nástroj ideální pro firmy s velkými objemy investic do Google Ads a Facebook Ads, protože blokuje klikání od konkurence, podvodné IP a VPN. Pokud například roboti navštíví cílové stránky, ClickCease je odhalí a přidá do vylučujících publik. Umí ušetřit nemalou část rozpočtu.

Integromat

Umí pomocí API propojit v podstatě téměř jakýkoli nástroj s jakýmkoli jiným. My ho nejčastěji využíváme při leadových kampaních. Integromat vyplněné kontakty pravidelně stahuje a odesílá do dokumentu, nasdíleného s klientem. Časem Vás začnou napadat různé kombinace co s čím propojit, a ušetřit si tak čas a manuální práci.

ClickUp

Je to v zásadě chytrý “úkolníček”, ve kterém sdílíme uvnitř agentury informace o klientech, rozdělujeme si práci a měříme odpracovaný čas. Clickup pravidelně připomíná co kdo v týmu má udělat a kolik času má k dispozici.

SEO meta in 1 click

Rozšíření od Googlu, který pomocí jednoho kliknutí odhalí veškeré SEO prvky na stránce. H1, H1, Titulky, názvy obrázků. A mnoho dalšího.

PipeDrive

CRM systém pro obchodníky. Skvělý nástroj pro udržení pozornosti o stavu všech rozpracovaných obchodních případů. Z praxe víme, že plnohodnotné používání nástroje “stojí a padá” s jeho uživatelskou přívětivostí a PipeDrive se nám líbí opravdu hodně. Pokud ho obchodník správně používá, už nikdy nezapomene poslat nabídku včas, nebo ohlídat klientovu odpověď.

73 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page