top of page

(nejenom) Maminkám v marketingu


Jako maminka (více než 4 roky) a zároveň markeťačka v Behavee (více než rok) bych se chtěla rozepsat o tom, jako je skvělé mít malé děti, být s nimi doma a k tomu mít možnost pracovat v online marketingu (stejně jako i v jiných oborech). Milé maminky, má to samá pozitiva:


  1. Nutí Vás to mít stále oči otevřené, nasávat informace a chodit mezi dospělé a konverzovat s nimi ne o mateřství a o dětech. Navíc z jejich úst často slýcháte oslavné ódy na to, jak jste dobré, že to zvládáte, což nám doma chybí, že?

  2. Udržovat se fit, cvičit, saunovat se, namalovat se, česat se. Nejenom, že to potřebujete, protože chodíte na schůzky, online hovory, večírky, ale taky na to máte peníze, protože si je vyděláte.

  3. Zkušenosti. Mateřská u nás bývá doporučena na 3 roky a za ty tři roky Vám ujede vlak, nemyslete si, že ne … a to naskakování je pak o dost bolavější a pomalejší

  4. Budou z Vás mistryně Time managementu. Jak říká naše Guru Markéta Franke v rozhovoru pro Behavee„Maminka na mateřské je nejlepší time manager na světě, protože zvládá úplně všechno“….. Mluví z vlastních zkušeností, sama vychovala 4 děti

  5. Děti i partner na vás budou hrdí a odpustí Vám častější hlídání, telefonáty se zavěšeným dítětem kolem nohy a neustále ztišování zvuku na Teamsech, protože za Vámi je rachot (díky bohu za nastavitelné pozadí a možnost mít vypnutou kameru).

  6. Peníze. Zmiňovala jsem už v bodu 2. Ale jsou taky celkem fajn. Především v Praze, místní rozumí


COVID se všemi svými hrůzami, prošlapal cestu k onlinu, který je pro maminky nejlepším pracovním prostředím.

Milé maminky, nebojte se jít při mateřské pracovat, chceme Vás, pokud Vás baví online marketing a umíte PPC.


Přidejte se k dalším maminkám v Behavee.

38 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page