top of page

Smlouva o zpracování dat

Poslední aktualizace: 1. 8. 2023

 

Ochrana osobních údajů, soukromí a zabezpečení údajů jsou jedním z hlavních pilířů, na nichž je služba Behavee vybudována, protože považujeme soukromí vašich dat za nejdůležitější. Při vytváření našeho řešení a před každou změnou systému se bere v úvahu GDPR a další požadavky na ochranu osobních údajů.

Behavee je ze své podstaty v souladu s GDPR, protože shromažďujeme plně anonymizovaná data o chování zákazníků (tj. koncových uživatelů). Používáme anonymní skutečné chování koncového uživatele a toto chování agregujeme do mikrosegmentů. V praxi jsou všechna osobní data koncových uživatelů uložena na vaší straně, vidíme pouze anonymizovaná data.

 

V průběhu poskytování našich služeb může Behavee zpracovat vaše osobní údaje vaším jménem. Behavee nese odpovědnost za zákonné zpracování vašich údajů tak, jak jsou uvedeny na našich stránkách.

 

V případě, že požadujete získat detaily toho, jak se toto zpracování provádí a jaké jsou vaše a naše povinnosti, připravili jsme smlouvu o zpracování dat. O tuto smlouvu o zpracování dat můžete požádat a podepsat ji zasláním e-mailu na info@behavee.com.

bottom of page