Často se nás ptáte

Musím si balíček objednat na určitou dobu (třeba na rok) a uzavřít nějakou smlouvu?


Kdepak, u nás se k ničemu nezavazujete. Dokud si balíček platíte, máte přístup ke všem nástrojům a službám, které obsahuje.
Kdy a jak se platí za jednotlivé balíčky?


Měsíční platba za balíčky probíhá skrz platební kartu přímo v Behavee portálu. Formou automatické opakované platby se pak za balíček platí předem každý měsíc.
Jak rychle od koupi balíčku začnu vydělávat?


U většiny našich klientů, kterým spravujeme reklamy my (takže mají balíček Behavee Performance nebo Behavee All in One), se nám podaří začít vydělávat už v prvním měsíci. Dokonce garantujeme výsledky do 3 měsíců, jinak vracíme peníze.
Jak přesně funguje garance vrácení peněz?


Pokud nám svěříte své reklamy a my vám za 3 měsíce nepřineseme na každou investovanou korunu alespoň 1,5 koruny zpátky, vrátíme vám peníze za naše služby. Například, řekněme, že používáte balíček Behavee Performance: Každý měsíc platíte 5 990 Kč za balíček a do reklamy na Facebooku a Googlu investujete 10 000 Kč. Pokud vám reklamy za 3 měsíce nepřinesou aspoň 45 000 Kč na tržbách nazpátek, vrátíme vám cenu balíčku za všechny 3 měsíce, tedy 17 970 Kč.
Proč není žádná garance u balíčků Behavee Analytics a Behavee Tools?


Balíček Behavee Analytics je úplně zdarma a data z něj slouží jako základ pro veškerý marketing přes Behavee. Behavee Analytics i Behavee Tools jsou balíčky nástrojů, jak je použijete nebo nepoužijete, záleží jen na vás a výsledky nemůžeme garantovat. Naproti tomu u balíčků Behavee Performance a Behavee All in One se k nástrojům přidávají služby našich marketingových specialistů, kteří kampaně vytvoří a nastaví. Tam už za výsledky odpovídáme my a můžeme je garantovat.
Co můžu očekávat, když se rozhodnu pro balíček Performance nebo All in One?


Především dostanete svého marketingového specialistu, který se postará o vaše prodejní, remarketingové, a případně i brandové kampaně na vybraných platformách tak, aby vám přinášely peníze. Přehled o nich budete mít díky pravidelné měsíční konzultaci s ním a díky plnému přístupu do analytických a dalších nástrojů ve vašem Behavee účtu.
Kolik času musím věnovat marketingu na Behavee v případě, že si pořídím balíček Performance?


Hodinu měsíčně, během které vám váš osobní marketingový specialista shrne výsledky kampaní a odsouhlasíte si strategii pro další.
Pro jaké platformy v Behavee obvykle vytváříte kampaně? Kde můžu být vidět?


Děláme reklamy hlavně na Google, Seznam, Facebook a Instagram.
Jaké typy reklam pro můj web použijete?


Opíráme se hlavně o programatické kampaně – dynamicky vytvoříme reklamu pro každý váš produkt společně s remarketingem. Takové kampaně pak kombinujeme s obsahovou a vyhledávací reklamou.
Jakou můžu očekávat návratnost investice do reklamy na Googlu nebo Facebooku?


U balíčku Behavee Performance v průměru dosahujeme návratnosti 3–6 Kč na 1 Kč investovanou do reklamy. U balíčku Behavee All in One je to pak průměrně 4–8 Kč na 1 Kč.
Jak je možné, že mohou být marketingové služby Behavee tak levné?


Nižší cenu, než je ta tržní, si můžeme dovolit díky vlastní technologii. Ta našim marketérům umožňuje dodávat spolehlivé výsledky za zlomek času. Díky Behavee mají totiž oni i vy všechny důležité funkcionality na jednom místě.

Skvělé! Chci si objednat Behavee.