top of page

Obchodník/account

Praha, Česko

Typ úvazku

Plný úvazek (zhruba v tomto rozsahu)

Obchodník/account

Ahoj,

 

do naší malé digitální agentury hledáme posilu, která nám pomůže s obchodem a accountingem stávajících klientů.

 

Kdo jsme?

Jsme pořád ještě malí, pracujeme spíš pro menší klienty, ať už e-shopy nebo lead-gen. Pokrýváme pro ně vše, co se týká "onlajnu". Máme naše klienty rádi a oni mají rádi nás – hlavně když jsou výsledky :) Podporujeme charitu, a kromě šikovných rukou věříme, že klíčem k úspěchu je dobrá komunikace a péče. Alespoň u nás to funguje.

 

Co Tě u nás čeká?

Svoboda a odpovědnost. Pracuj, kdy chceš, a odkud chceš. Část Tvé agendy bude hledat a získávat nové klienty. Druhá část bude péče o vybrané stávající klienty, aby vše fungovalo tak jak má. Jsme malí a rosteme, a s tím je spojené i to, že ne všude máme nastavené procesy. Tohle vnímej jako příležitost se spolupodílet na našem směřování, a uvítáme, když Tě to bude bavit.

 

Kdo jsi ty?

Vítáš komunikaci s lidmi a rád jim nasloucháš. Zodpovědnost a spolehlivost je u Tebe samozřejmostí. Máš povědomí o online marketingu, a umíš vysvětlit, k čemu je SEO a co jsou produktové feedy. Chceš přispívat k celkovému fungování firmy, a to i nad rámec svěřených aktivit. Tvá role bude jedna z těch klíčových.

 

Jo – a fakt podporujeme charitu, jmenovitě Chance 4 Children. Pomáhají znevýhodněným dětem k plnohodnotnému startu do života a máme je rádi. Tak jim kromě jiného za každý jen trochu smysluplný pohovor s kandidátem (ano, právě s Tebou) dáme 100 Kč.

 

Ozvi se nám. Díky!

O Behavee

Jsme malá e-commerce marketingová agentura, která má vizi. Chceme, aby začínající nebo menší společnosti, podnikající online, měli jednoho dostupného partnera (one-stop shop) pro vše, co v online marketingu potřebují. Ať už je to e-shop, nebo poskytovatel služeb, často potřebuje mít vedle sebe někoho, komu bude moci 100% věřit a může si ho dovolit. Někoho, kdo mu rozumí.

Kotva 1

V případě vašeho zájmu vyplňte prosím formulář, obratem se ozveme. Děkujeme.

Nahrát životopis

Děkujeme za odeslání, budeme vás kontaktovat.

bottom of page